Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo klikając tutaj>>
Stegna

SZUKAJ:

Środa, 03 Czerwca 2020r. Imieniny: Anatola, Leszka, Tamary

REKLAMA

SONDA

Czy podoba Ci się nasza strona?
  •   TAK - jest rewelacyjna
  •   TAK - ale można ją dopracować
  •   Nie mam zdania
  •   NIE - ale tragedii nie ma
  •   NIE - bardzo słabe wykonanie

REKLAMA

Olimpia 2004 8:0 Czarni

26.07.2012

obrazek

Przygotowujący się do pierwszych występów w IV lidze gracze Czarnych Przemysław przegrali w Elblągu z tamtejszą Olimpią 2004 8:0


Poniżej relacja ze strony Czarnych Przemysław.

 

Dziś III ligowa Olimpia 2004 Elbląg udzieliła nam lekcji futbolu. Przegraliśmy aż 8:0. Wynik świadczy o sporej różnicy jak dzieli nasze kluby w każdej dziedzinie piłkarskiego rzemiosła, a przecież dzieli nas jeden poziom rozgrywkowy :]
Po pierwszej połowie przegrywaliśmy już 5:0, w drugiej odsłonie gospodarze dorzucili jeszcze trzy trafienia. Trzy bramki straciliśmy po rzutach karnych. Był to mecz, w którym klarownych akcji na zdobycie choćby bramki honorowej mieliśmy może 4-5. Dano nie graliśmy spotkania gdzie drużyna przeciwna by nas tak zdetronizowała.
Ale takie spotkania także są potrzebne, chyba lepiej zagrać z dobrym rywalem i coś z tego wynieść niż mierzyć się z kimś słabszym i wygrywać trzema, czterema bramkami.
Wielkiego smutku i rozczarowania po meczu w szatni nie było. Cieszyć może fakt, że mieliśmy okazję do treningu na tak ładnym obiekcie.
Cieszyć się może także trener, który miał dziś do dyspozycji całą kadrę - co się dawno nie zdarzyło.


Kolejne spotkanie rozegramy z drużyną Stolemu Gniewino, "świeżo upieczonym" V-ligowcem. Mieliśmy nadzieję, że spotkanie rozegramy w Gniewinie, w niedawnej "siedzibie" mistrzów Europy w piłce nożnej, jednak z powodu rozgrywania tam innych spotkań gopodarze zmuszeni są nas przyjąć w Choczewie.

 

źródło: czarni.eu

 

<< powrót

KATALOG FIRM

CO NA FORUM

REKLAMA

REKLAMA

LOSOWE ZDJĘCIE