Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo klikając tutaj>>
Stegna

SZUKAJ:

Piątek, 18 Czerwca 2021r. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

REKLAMA

SONDA

Czy podoba Ci się nasza strona?
  •   TAK - jest rewelacyjna
  •   TAK - ale można ją dopracować
  •   Nie mam zdania
  •   NIE - ale tragedii nie ma
  •   NIE - bardzo słabe wykonanie

REKLAMA

Plebiscyt Radia Gdańsk

30.07.2012

obrazek

Jantar jako Najpiękniejszy Kurort Pomorza. Zawalczmy o nagrodą dla Jantaru, którą będzie bezpłatna kampania reklamowa na antenie Radia Gdańsk.


Jantar – sms 71160, KURORT.3

 

Każda miejscowość na Pomorzu ma swój urok, nic jednak nie ma porównania z urokiem ...kurortów. Prezentujemy dwadzieścia tych, które mają piękne plaże, niezwykłą zabudowę i są zawsze otwarte na turystów. Wspólnie z naszymi słuchaczami wybierzemy Najpiękniejszy Kurort Pomorza.

Szukamy miejsca, w którym najlepiej się wypoczywa, jest zadbane, ma najpiękniejszą plażę i najsympatyczniejszych mieszkańców.

Weź udział w głosowaniu i wskaż nam kurort, który najbardziej lubisz. Plebiscyt trwa od 30 lipca do 24 sierpnia.

Aby oddać głos należy wysłać sms na 71160 ( koszt 1,23 zł z VAT) i w treści wpisać prefiks KURORT. oraz po kropce numer, którym oznaczona jest miejscowość, na którą chcemy zagłosować.
Ogłoszenie wyników 24 sierpnia o 12:00 w wiadomościach Radia Gdańsk. Nagrodą dla miejscowości będzie bezpłatna kampania reklamowa na naszej antenie. Dodatkowo 1 września ze zwycięskiego kurortu będziemy nadawać relacje.

Jantar – sms 71160, KURORT.3

Jantar leży na Bursztynowym Szlaku. Po sztormach na plażach znajdowany jest bursztyn wyrzucany przez fale. Miejscowość ma 200 metrowe strzeżone kąpielisko. Od roku 1999 organizowane są tu mistrzostwa świata w poławianiu bursztynu. Atrakcje to m.in kolej wąskotorowa, Muzeum Bursztynnictwa, strusia farma, wioska indiańska, mini zoo, szkoła jeździecka oraz staw rybny dla amatorów wędkowania.

 

źródło: jantar.turystyka.pl

 

<< powrót

KATALOG FIRM

CO NA FORUM

REKLAMA

REKLAMA

LOSOWE ZDJĘCIE