Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo klikając tutaj>>
Stegna

SZUKAJ:

Niedziela, 25 Lipca 2021r. Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny

REKLAMA

SONDA

Czy podoba Ci się nasza strona?
  •   TAK - jest rewelacyjna
  •   TAK - ale można ją dopracować
  •   Nie mam zdania
  •   NIE - ale tragedii nie ma
  •   NIE - bardzo słabe wykonanie

REKLAMA

Jantarowe Lato - terminarz

19.06.2012

obrazek

Urząd Gminy w Stegnie w okresie wakacji zorganizuje cykl turniejów plażowej piłki nożnej oraz plażowej siatkówki. Informacje znajdziecie Państwo w pełnym newsie.


PLAŻOWA PIŁKA NOŻNA I SIATKONOGA PLAŻOWA PAR

 

Rozgrywki plażowej piłki nożnej zostaną rozegrane turniejowo w dwóch kategoriach wiekowych do lat 15 (rocznik 1997 i młodsi) oraz OPEN (otwarta formuła). Mecze rozgrywane będą na boisku do plażowej piłki nożnej zgodnie z zasadami Ogólnopolskiej Federacji Beach Soccer. Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godzinie 11:00 zapisy w biurze zawodów przy boisku od godziny 10:00. Po zamknięciu zapisów następuje ustalenie przez Organizatora systemu rozgrywek i rozpoczynają się właściwe zawody. Dla zwycięzcy przewidziany jest puchar a dla trzech najlepszych drużyn pamiątkowe medale.

 

Terminarz gier (wszystkie turnieje odbywać się będą na plaży w Stegnie około 200m od głównego zejścia):

 

11 lipca Turniej plażowej piłki nożnej do lat 15
15 lipca Turniej plażowej piłki nożnej OPEN
18 lipca  Turniej  plażowej  piłki nożnej do lat 15 o Puchar Powiatu Nowodworskiego
22 lipca Turniej plażowej piłki nożnej OPEN o Puchar Powiatu Nowodworskiego
25 lipca Turniej plażowej piłki nożnej do lat 15
15 sierpnia Turniej plażowej piłki nożnej do lat 15
18 sieprnia Turniej Siatkonogi plażowej par OPEN

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

Rozgrywki Grand Prix w siatkówce plażowej  zostaną przeprowadzone turniejowo w okresie wakacji począwszy od 01 lipca 2012r. Zawody odbywać się będą  według poniższego terminarza:


01 lipca 2012 r. godz.11.00 – plaża w Stegnie
22 lipca 2012 r. godz.11.00 – plaża w Stegnie
29 lipca 2012 r. godz.11.00 – plaża w Jantarze
05 sierpnia 2012 r. godz.11.00 – plaża w Jantarze
12 sierpnia 2012 r. godz.11.00 – plaża w Stegnie
19 sierpnia 2012 r. godz.11.00 – plaża w Jantarze
26 sierpnia 2012 r. godz.11.00 – plaża w Stegnie

 

Turnieje rozgrywane będą w kategorii OPEN bez podziału na płeć i wiek uczestników. W turniejach mogą brać udział pary, które dokonają zgłoszenia pół godziny przed zawodami. Zespoły zgłaszane w tym terminie rozstawione zostaną wg losowania, które nastąpi zaraz po zakończeniu zgłoszeń. Zawody zostaną rozegrane zgodnie z obowiązującymi przepisami w siatkówce plażowej PZPS. Organizator może dostosować system gier do liczby zgłoszeń informując o tym przed rozpoczęciem turnieju. Zawodnicy tworzący zespół zdobywają punkty rankingowe indywidualnie w liczbie równej połowie punktów przyznanych zespołowi za zajęte miejsce w turnieju; tym samym dopuszcza się dowolność    w kompletowaniu zespołu na kolejne turnieje. Suma punktów uzyskanych z wszystkich turniejów kwalifikacyjnych decyduje o miejscu zawodnika w rankingu. W kolejnych turniejach, zespoły posiadające największą liczbę punktów rankingowych zostają rozstawione. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc zostaną uhonorowani pamiątkowym medalami oraz pucharami. Urząd Gminy w Stegnie, przewiduje również  nagrody dla najlepszych zawodników.
 

<< powrót

KATALOG FIRM

CO NA FORUM

REKLAMA

REKLAMA

LOSOWE ZDJĘCIE